Zarząd

barbara DrausBarbara Draus, prezes Stowarzyszenia, urodzona 1977: przyrodnik, instruktor jeździectwa i hipoterapii, trener edukacji ekologicznej, nurek, żeglarz, trener Open te horse, mama dwóch chłopców Bartosza i Mateusza.

Przez wiele lat, jako dyrektor prowadziła Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych realizując różne ogólnopolskie i lokalne projektu przyrodnicze i edukacyjne między innymi o sowach, wilkach, bobrach i wydrach, ochronie ptaków w Karpatach Zachodnich, ochronie obszarów Natura 2000 , ale również praca z dziećmi i młodzieżą, osobami starszymi, itp.

Główną jej misją jest nauczać rozumienia konie i czerpać jak najwięcej z relacji z nimi oraz uczyć budowania z nimi więzi opartych na wzajemnym rozumieniu potrzeb i zachowań. Jest osobą, która chętnie dzieli się z innymi swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zarażając ich kreatywnością i pomysłowością.

Agnieszka Grochal Gagail, wiceprezes Stowarzyszenia. Kobieta 40 +, pełna pasji, ciekawa świata, kochająca ludzi. Spełniająca się jako mama trójki dzieci, żona choć bez wątpienia pracoholiczka. Jeśli siła jest kobietą, to Agnieszka jest kobietą w 100%. Z wykształcenia ekonomista z zamiłowania zajmuję się gastronomią, która jest jej wielką pasją. Wieloletni koordynator projektów obejmujących edukację ekologiczną, pracą z młodzieżą, trener edukacji ekologicznej, animator.

Główną jej misją jest uczyć ludzi pozytywnego myślenia, dostrzegać radość w każdym dniu, cieszyć się życiem, codziennością. Żaden dzień się nie powtórzy, to jej motto. Uczy miłości do innych, szacunku i zrozumienia, rozwijania pasji.

Bożena Dziubecka, wiceprezes Stowarzyszenia, urodzona w 1978roku. bozena dziubeckaAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od 12 roku życia związana z końmi i jeździectwem, pasjonatka narciarstwa i snowboardu. Zawodowo związana z korporacjami międzynarodowymi w obszarze sprzedaży . Miłość do koni i doświadczenie zawodowe zaowocowały rozpoczęciem działalności jako licencjonowany trener Open by Horses.

Główną jej misją jest pokazać i nauczać jak wiele codziennym życiu prywatnym i zawodowym możemy czerpać z relacji z końmi. Budować relacje oparte na wzajemnym zrozumieniu i uważności, nauczyć się przekraczać własne bariery i pokonywać słabości. Chce, aby każdy uczestnik naszych warsztatów stawał się otwarty na siebie i innych, chętnie podejmował nowe wyzwania.